Overheid in Flevoland

Provincie Flevoland (Flevoland)

Pagina 1 van 26 (259 resultaten)

Dhr. Franco Achtien

Functie: StatenlidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: april 2019 (3 maanden in dienst)

Mevr. Dania Al-Obaidi

Functie: StatenlidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2019 (3 maanden in dienst)

Mevr. Hanneke Andringa

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst gegaan: januari 2015Uit dienst sinds: juli 2016 (1 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Woordvoerder en bestuursadviseur Commissaris van de Koning.

Dhr. Jan-Nico Appelman

Functie: GedeputeerdePolitiek: Fractievoorzitter CDA
Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2019)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: november 2012 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / Natuur, Economische Zaken, OnderwijsToelichting: Coalitieperiode 2015-2019
Gedeputeerde Jan-Nico Appelman (CDA) heeft in zijn portefeuille: Economische Zaken (Coördinatie handelsmissies, Topsectoren / MKB
EFRO), Maritieme Strategie (Flevokust, Maritieme servicehaven , Noordelijk Flevoland, Kornwerderzand), Landbouw en Visserij, Nieuwe Natuur, Floriade en Onderwijs.

Jan-Nico Appelman is de tweede loco voor de Commissaris van de Koning.

Bestuursperiode 2012-2015
Gedeputeerde Jan-Nico Appelman (CDA) heeft de volgende onderwerpen in zijn portefeuille: Economische Zaken, inclusief coördinatie handelsmissies, Arbeidsmarktbeleid, Provinciaal Meerjarenprogramma Landelijk, Gebied (pMJP) (coördinatie), Klimaat en Energie, Duurzame Energie- en Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland (DE-on), Noordelijk Flevoland + Schokland (coördinatie vanuit de provincie Flevoland), Onderwijs, Toerisme en Recreatie, Landbouw en Visserij.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Het secretariaat van Jan Nico Appelman is bereikbaar via SecretariaatAppelman@flevoland.nl.

Vanaf 23 februari 2018 is Nico Appelman demissionair gedeputeerde.

Jan Nico Appelman (CDA) heeft 1.645 voorkeurstemmen bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2015. Bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2011 heeft Jan Nico Appelman (CDA) 1050 voorkeurstemmen.

Aanverwant:2011 - 2012Dhr. Jan-Nico Appelman, Gedeputeerde, ChristenUnie / CDA Flevoland, Provincie Flevoland

Dhr. Jan-Nico Appelman

Functie: GedeputeerdePolitiek: ChristenUnie / CDA Flevoland
Coalitie
In dienst gegaan: mei 2011Uit dienst sinds: oktober 2012 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Economische Zaken, Landelijk gebied / Water / Natuur, Recreatie / Toerisme, OnderwijsWerkzaamheden bij de Overheid:Economische Zaken, inclusief coördinatie handelsmissies, Arbeidsmarktbeleid, Provinciaal Meerjarenprogramma Landelijk, Gebied (pMJP) (coördinatie), Klimaat en Energie, Duurzame Energie- en Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland (DE-on), Noordelijk Flevoland + Schokland (coördinatie), Onderwijs, Toerisme / Recreatie en verantwoordelijk voor de  Landbouw & Visserij in de provincie Flevoland.
Aanverwant:2012 - heden Dhr. Jan-Nico Appelman, Gedeputeerde, CDA / ChristenUnie Flevoland, Provincie Flevoland

Dhr. Jan-Nico Appelman

Functie: StatenlidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2019-2019)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: april 2019Uit dienst sinds: juli 2019 (2 maanden in dienst geweest)

Mevr. Nora Azarkan

Functie: StatenlidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2011Uit dienst sinds: april 2019 (8 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Toelichting: Nora Azarkan (PvdA) heeft 2587 voorkeurstemmen bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2015. Bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2011 heeft Nora Azarkan (PvdA) 1924 voorkeurstemmen.

Dhr. Willem Baarsen

Functie: StatenlidPolitiek: ChristenUnie (RPF)In dienst gegaan: maart 1995Uit dienst sinds: maart 2003 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Willem Baarsen was acht jaar lid van de Provinciale Staten in Flevoland.

Mevr. Melissa Bax

Functie: StatenlidPolitiek: Lijsttrekker PvdD - Partij voor de dieren (2011)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2007Uit dienst sinds: april 2019 (12 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Melissa Bax was eerder fractievoorzitter van de Partij voor de Dieren, PvdD Flevoland, provincie Flevoland.

Melissa Bax (Partij voor de Dieren) heeft 335 voorkeurstemmen bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart 2015. Bij de Provinciale Statenverkiezingen 2011 (Flevoland) heeft PvdD Flevoland 3.408 stemmen. Melissa Bax heeft 2549 voorkeurstemmen.


Dhr. Niek Beenen

Functie: StatenlidPolitiek: Forum voor Democratie
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: april 2019 (3 maanden in dienst)